Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2012

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máme štěňátka!!! Více v sekci Štěňata - Puppies.

 

Máme na prodej dva pejsky, pokud máte zájem o štěňátko volejte 775 598 431 nebo pište aarkas.eden@quick.cz

Quin Aarkas-Eden

 

stenata-brezen-017.jpg 

 

 

 

 

 

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Quo Vadis Aarkas-Eden

 

stenata-brezen-021.jpg 

 

 

 

 

 

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 30.1.2013. Štěňátkům je osm týdnů, jsou odčervená, očkovaná, čipovaná s vystaveným EU pasem. Proběhla i kontrola vrhu, všechna štěňata mají zuby v pořádku. Zde jsou nové fotky. Ještě máme volné dva pejsky a dvě fenky.

Nové fotky, štěňátkům je 6 týdnů.

03.01.2013 Nové fotky štěňata - 4 týdny

27.12. Nové fotky štěňat..

16.12. Štěňátkům je deset dní a krásně rostou. Pokud máte zájem o štěně z tohoto vrhu můžete volat na tel: 775598431 nebo psát na email aarkas.eden@quick.cz. Nové fotky štěňat. Více informací v sekci štěňata.

 5.12.2012. Ninuška je po porodu máme 4 pejsky a 5 fenek. Všechna štěňata jsou černá.Fotky.

13.10. MVP České Budějovice - Lyman Aarkas-Eden V2, res.CAC

22.09. Klubová výstava WDK Orlík, Princess Aarkas-Eden VN, Lyman Aarkas-Eden V3, Constance Aarkas-Eden V4.Fotky.

09.09.Krajská výstava Týn nad Vltavou - Princess Aarkas-Eden VN1, Constance Aarkas-Eden V1, Krajský vítěz, Glor na Gael Onyx Aarkas V4, Lyman Aarkas-Eden V1, Krajský vítěz, BIG 2, Chovatelská skupina 3 místo.Fotky.

12.08. Klubová výstava chrtů Topolčianky SK - Princess Aarkas-Eden VN2.

11.08. Středoevropská výstava chrtů Topolčianky SK - Princess Aarkas-Eden VN3.

14.07.NVP Mladá Boleslav - Princess Aarkas - Eden VN1

01.07. NVP Klatovy -  Pure Gold Aarkas-Eden VN1

09.06. Klubová výstava WDK - Lyman Aarkas-Eden z 13 psů zíkal výborné 6 místo se známkou výborná, a poprvé se vystavovala 4 měsíční Princess Aarkas-Eden získala VN 1 Super Puppy. Měla jsem z ní velkou radost. Fotky z výstavy.

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

13.05. Štěňata po našem Arčím (Glor na Gael Onyx Aarkas) byla na výstavě v Bratislavě. V sobotu 12.05. získala fenka AMY ANASTACIA Immanitas V3 od Martiny Ungerové,  fenka AURORA DE NEVER Matajov Raj získala V1, CAJC a BOB gratuluji Matajům k tak pěknému výsledku, ALICE SUBTILIS Matajov Raj V4 pana Milana Válka.

V neděli 13.05. získala fenka AURORA DE NEVER Matajov Raj  opět V1, CAJC a tím splnila titul junior šampion SK.

06.05. Téměř všechna štěňata mají nové majitele

Pure Gold pan Jiří Prais Neznašovy

Pitu a Panther Diana Wider Německo

Preston Millennium Walter Klauser Rakousko

Princess zůstává doma v naší chovatelské stanici

Pearl je světle žhaná fenka která je ještě volná k prodeji.

Nové fotky Princess a Pearl

29.04. Preston Millenium  odcestoval do svého nového domova v Rakousku.

Máme nové fotky z Německa od paní Diany, takhle jejich smečka přijala Pitu a Panthera :-)

pitu_und_panther_9_wo.jpg

ari_und_pitu_panther.jpg

ari_und_pitu.jpg

alle_5_ostermontag.jpg

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Máme ještě volnou jednu žíhanou fenečku a jednoho černého pejska. Pure Gold je už u svých majitelů a Pitu a Panther odjeli k nové majitelce do Německa, kde mají další tři vlkouše tak jim nebude smutno.

Pitu a Panther

eva_2.jpg

eva_1.jpg

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

10.4. Na výstavě v Nitře 25.3. uspěla štěňata po našem Arčím (Onyx Aarkas) - Old Regret Aarkas Eden VN, Aurora de Never Matajov raj V1 CAJC, Amy Anastacia Immanitas V3, Nuala Aarkas Eden V1 CAC, všem moc gratuluji.

Tento den jsem se zůčastnila St. Patrick´s Day Happening - Junior & Veteran Show

Nairob Aarkas – Eden V, Lyman Aarkas Eden V2, Conell Aarkas Eden V1- nejlepší vetrán pes.

Lyman Aarkas-Eden 

lyman.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

lyman1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lyman-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Connell Aarkas-Eden 7,5 roku

connell.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

connell1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

4.3. Přidala jsem nové fotky štěňátek, už mají zuby občas chodí na chvilku ven a taky už pěkně zlobí :-)

23.2. Nové fotky štěňátek. Uvolnila se nám jedna fenečka, ještě je k mání a jsou ještě na prodej dva pejsci, jeden černý a jeden tavě žíhaný.

15.2. Včera jsme měli strašný den, Haničce praskla cévka u krčku po porodu a téměř vykrvácela. Ráno v 5,45 jsme jeli na kliniku do Budějovic, hned jí začali operovat a v jednu chvilku se zdálo že už to vzdá saturace byla na 15% a už to vypadalo moc špatně, ale potom začala bojovat a operaci přežila. Měli jsme sebou i Onyxe a Lymana, každý dal skoro půl litru krve. V devět hodin jsme jeli domů že mám v jedenást zavolat, to už mi paní doktorka řekla že se Hanička probrala a že už dostavá druhou krev. V půl třetí jsme si pro ní jeli a vezli jí domů, byla uplně slaboučká ale živá s tím že potřebuje absolutní klid. Štěňata baštila zatím kaši z flašky až dnes v půl 10 jsem je nechala vycucat mlíko od Haničky a zase budou ještě chvilu na kaši. Už jsem do ní dostala jeden jogurt a asi sedm piškotů ale moc jí nechutná.

11.2. Přidala jsem nové fotky štěňátek. Nejmenší pejsek bohužel druhý den zemřel, s tím jsem počítala, byl opravdu malinkej a slabej. Ostatní štěňata se mají čile k světu. Constance je pořád u Haničky a je vedle ní i při krmení. Když si lehne Constance na postel tak je Hanička u ní když leží na zemi tak je zase u ní. Jsou pořád spolu:-)

30.1. Už se nám narodila štěňátka. Tentokrát Haničce porod moc nešel začala rodit v neděli o půlnoci, když bylo venku pět štěňat tak jsem s ní jela do Českých Budějovic na sono, byla tam ještě dvě štěňata a Hanička už byla docela vyčerpaná tak jsem se rozhodla dokončit porod císařským řezem. V 11 večer už jsme byli doma i s dalším přírůskem. Hanička je po císaři v pořádku, hned jsem ji nechala vykastrovat když už byla v narkoze. Děkuji panu doktorovi Vlčkovi a ostatnímu personálu za ochotu.

Narodilo se nám 5 pejsků a 2 fenky. Pět štěňat je černých a dvě jsou žíhaná, jen jeden pejsek je hodně maličký ani jsem moc nechtěla ale pan doktor řekl ať mu dám šanci když už žije tak uvidíme jak to dopadne. Fotky štěňátek.

K prodeji máme tři pejsky, kdo by jste měl zájem o pejska volejte 775 598 431 nebo pište na aarkas.eden@quick.cz

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

22.1.Hanička 58 den březosti.

hanicka-002.jpg

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

09.01. Očekáváme narození štěňat - více v sekci štěňata.Štěňata se narodí ze spojeníHannah Archie Aarkas-Eden a Glor na Gael Onyx Aarkas. Oba rodiče mají výbornou povahu.