Jdi na obsah Jdi na menu
 


Korn gold - čisté krmivo z přírody

Výrobce KORN GOLD

Krmivo KORN GOLD je to nejlepší z krmiv pro psy, co můžeme svým čtyřnohým miláčkům nabídnout. Pšeničné klíčky jsou životním elixírem č.1 z přírody. Pšeničným klíčkem označujeme plod zrna, zbaveného ochranné slupky. Při mletí obilí se klíček odděluje od zbytku zrna.

Nejvýznamnější látkou KORN GOLD krmiv pro psy, získaných z přírodních složek je vitamin E. Za nimi se řadí vitamín B-komplex (B1, B2, B6) podstatné mastné kyseliny a zvlášť cenné, jinak zřídka vyskytované enzymy.

Přírodní vitamin E-Komplex s alfa-beta-gama-delta Tocopherolem je zvlášť účinný a reguluje spolu s lecitinem, kyselinou linolovou a rostlinnými steroly krevní obraz a hladinu cholesterolu. Chrání metabolismus a podporuje látky pro výkonnost psů. Vitamin E působí jako antioxydant ke stabilizaci spotřeby tuků.

Přednost krmiva

Předností krmiva KORN GOLD - neobsahuje BHA, BHT, je bez barviv a bez chemické konzervace.

  Proteiny Tuky
GRANULE PREMIUM 23% 14%       10kg         550,-       
GRANULE JUNIOR 25% 12%        15kg        900,-
GRANULE JEHNĚČÍ S RÝŽÍ 19% 12%        15kg       900,-
VLOČKY ČISTÉ 14% 3%           10kg       600,-
VLOČKY S MASEM A ZELENINOU 25% 3%            10kg      700,-

Vločky

 Čisté vločky jsou výborné pro psy kteří mají problém s trávením a s vylučováním. Zalévají se vlažnou vodou. Po čistých vločkách jsou psí exkrementy pevné konzistence.
Vločky s masem a se zeleninou jsou výborné pro všechny psy a zvláště pro odchov štěňat. Vločky se mohou podávat štěňatům od čtyř týdnů, smíchané například s tvarohem, jogurtem, mletým masem a pod. Vločky nezatěžují žaludek štěňat tak jako samotné granule a přesto je zajištěn přísun všech vitamínů.

Granule

Korn gold junior - se speciálními substancemi z přírody, potřebnými pro správnou stavbu kostí. V konečném složení plně odpovídá výživovým potřebám rostoucích psů. Díky lehké stravitelnosti může být podáván od 4. týdne věku.

Jehněčí s rýží - kompletní krmivo s cennými bylinami a jehněčím masem, obohacené minerálními látkami, stopovými prvky a zeleninou. Tak jako u ostatních KORN GOLD produků je v tomto krmivu vysoký podíl jemně mletých pšeničných klíčků, vylepšující imunitní systém. Ideální šetřící strava pro psy se střevními a vylučovacími problémy a taktéž pro starší psy.

 

Korn gold premium - energeticky plnohodnotné krmivo pro vitální, sportovní a pracovní psy. Lehce stravitelné s obsahem pšeničných klíčků, masa (kuřecí a hovězí), kukuřice, rýže, vitamínů, minerálních látek a želatiny pro pevné vazivo. S vysokým obsahem proteinů a tuků.

Obrazek